Pohled shora na rušnou křižovatku

Volné pozice

Senior C# / .NET Core developer

Zajímá Vás vývoj algoritmů a webových služeb, která dokáží běžet nejen na serverech, ale také na embedded zařízeních, a jejich praktické využití v systémech v oblasti dopravy a Public Safety? Do našeho týmu hledáme zkušené nebo velmi ambiciózní vývojáře C# s hlubšími znalostmi jazyka a platformy .NET Core, multi vláknového vývoje a zájmem o neustálý osobní rozvoj.

QA Engineer pro automatizované testování

Pokud máte rádi ve věcech pořádek, rádi pracujete na různorodých výzvách s různou obtížností a máte zkušenosti s algoritmy, se skriptováním nebo programováním, pak hledáme právě Vás. Pojďte nám pomoci doručovat ta nejkvalitnější řešení pro české i zahraniční klienty a partnery, která fungují s minimem problémů, bez regresí a dle očekávání uživatelů.

Software analytik

Baví Vás vytvářet nebo rozvíjet software? Máte zkušenosti s architekturou aplikací a User Experience? Rádi bychom Vám nabídli příležitost účastnit se tvorby nových a rozvoje stávajících řešení pro české i zahraniční klienty a partnery. Do softwarového týmu hledáme zkušeného analytika s mírným přesahem do architektury aplikací, který dokáže přemýšlet out-of-the-box a posouvat s námi hranice v oblasti dopravy a Public Safety.

Tester webových a mobilních aplikací

Máte alespoň základní zkušenosti s testováním software nebo s User Experience? Do našeho týmu hledáme další kolegy na různých úrovních, kteří prahnou po neustálém vylepšování dodávaných řešení pro naše klienty a partnery v České Republice i zahraničí. Pokud máte touhu se neustále učit a hledat cesty, jak posouvat kvalitu softwarových řešení, hledáme právě Vás.